„Futboliukas“

„Pagrandukų“, „Varpelių“ ir „Saulučių“ gr. vaikučiai dalyvauja Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos (MaFA) projekte „Futboliukas“. Kiekvieną mėnesį vaikučių lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą.

Spalio 28 d.  vaikučiai susirinko į pirmąją  šventę. Jos metu „kodėlčiukai“ sukurtam „Futboliuko“ personažui  rinko vardą, mankštinosi, žaidė su kamuoliu pagal savo susikurtas taisykles.

Naujienos

INFORMACIJA DĖL VASAROS DARBO

Gerbiami tėveliai, jau ne vienerius metus mūsų ugdymo įstaigai Jūs skiriate 1,2 % gyventojų pajamų mokesčių sumos. Šios lėšos leidžia modernizuoti ugdymo įstaigą, kurti jaukią ugdymosi aplinką.  Patogiausia deklaraciją pildyti internetu. Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtos deklaravimo sistemos. https://deklaravimas.vmi.lt/lt/ 2. Elektroninio deklaravimo sistemoje užpildykite formą FR0512. 3.  Pildant formą reikia nurodyti lopšelio-darželio „Kodėlčius“ kodą […]

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295