„FUTBOLIUKAS“

L.-d. „Kodėlčius“ šiais mokslo metais įsijungė į Lietuvos masinio futbolo (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) organizuotą projektą „FUTBOLIUKAS“. Kiekvieną mėnesį projekto organizatoriai kvies vaikučius į futbolo kelionę, kurios metu dalyvių lauks nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidinant, bendraujant. Spalio 25 d. darželyje vyko pirmoji „FUTBOLIUKO“ šventė. Jos metu vaikučiai pristatė savo sukurtą personažą – „FUTBOLIUKĄ – SPORTUKĄ“, susipažino su žymiu futbolininku Žydrūnu, rungėsi estafetėse.

Naujienos

Tauragės visuomenės sveikatos biuras įgyvendina Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšomis finansuojamą projektą „Aktyviam gyvenimui sakome – TAIP“. Projekto tikslas – motyvuoti suaugusius ir vaikus užsiimti aktyvia fizine veikla, bei propaguoti sveikos gyvensenos principus. Kadangi mūsų darželis – aktyvi, sportuojanti mokykla, todėl pasikvietėme į svečius trenerę  Liną Vydmantienę.  Ji  vaikučiams  visą mėn. ves […]

Sveikatos priežiūros specialistė Nijolė Šveikauskienė pravedė vaikučiams ir darbuotojams paskaitėles apie cukraus žalą žmogaus organizmui.

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295