INFORMACIJA DĖL VAIKŲ SVEIKATOS PAŽYMŲ

Pasibaigus galioti mokinio sveikatos pažymėjimui, vaiko sveikatos patikrinimas turi būti atliktas iki mokslo metų pradžios.

Vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymu vaikų, kurie ugdymą tęs toje pačioje įstaigoje ir kurių sveikata nuo paskutinio patikrinimo nepasikeitė, pažymėjimai bus pratęsti iki metų galo (2020-12-31).

PAŽYMĖJIMAI BŪTINI NAUJAI ATVYKSTANTIEMS VAIKAMS!

Taip pat primename, kad nuo  2020 m. sausio 1 d. įsigaliojo nauja elektroninė statistinė apskaitos forma Nr. E027-1 ,,Mokinio sveikatos pažymėjimas“. Nebelieka popierinio Mokinio sveikatos pažymėjimo. Elektroniniu būdu užpildytas ir pasirašytas Vaiko sveikatos pažymėjimas (nuo 2020 m. sausio 1 d. Mokinio sveikatos pažymėjimas) patenka į Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinę sistemą (toliau – ESPBI IS), iš kurios yra perduodamas į Higienos instituto Vaikų sveikatos stebėsenos informacinę sistemą (toliau – VSS IS) su kuria dirba visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, vykdantys sveikatos priežiūrą mokyklose.

 

Informaciją paruošė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Nijolė Šveikauskienė

Naujienos

Rugsėjo 16-22 d. – Europos Judumo savaitė. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir l.-d. „Kodėlčius“. Vaikučiai keliavo į „Kartų“ parką kur bėgiojo, mankštinosi, atliko įvairias estafetes.

Rugsėjo 16 d. Tauragės lopšelio-darželio ,,Kodėlčius“ mokytojos dalyvavo seminare ,,STEAM IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS IKIMOKYKLINĖJE ĮSTAIGOJE“ Jo metu pedagogės ne tik susipažino su STEAM ugdymo teoriniais aspektais, bet ir pačios atliko įvairiausias užduotis: statė aukščiausią bokštą iš pagaliukų ir segtukų, gamino katapultą, kūrė robotą, kuris ne tik judėjo, bet ir piešė. Seminaro metu gautos žinios pagyvins […]

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295