Lektorės iš „Kodėlčiaus“

L.- d. „Kodėlčius“ direktorės pavaduotoja L.Nevardauskienė ir mokytoja-metodininkė M.Beišienė dalyvauja ES struktūrinių fondų finansuojamame projekte „Inovacijos vaikų darželyje“. Projekto tikslas – gerinti ikimokyklinio ugdymo praktiką skatinant pokyčius švietimo įstaigų veikloje. 2020 m. pedagogės klausė seminarus Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, kur buvo supažindintos ir apmokytos su mokymų programa „Inovatyvus ikimokyklinis ugdymas. Kaip dirbti su ikimokyklinio ugdymo metodinės medžiagos priemonių rinkiniais?“.

Balandžio 19 d. direktorės pavaduotoja ir mokytoja-metodininkė pačios tapo lektorėmis ir vedė nuotolinį seminarą Šilalės, Raseinių, Kelmės ir Jurbarko pedagogams. Šių miestų pedagogams Lina su Milana dar ves 7 seminarus.

Projekto tikslas – kuo daugiau Lietuvos pedagogų apmokyti, paruošti darbui su ikimokyklinio ugdymo metodinės medžiagos priemonių rinkiniais.

 

Naujienos

INFORMACIJA DĖL VASAROS DARBO

Gerbiami tėveliai, jau ne vienerius metus mūsų ugdymo įstaigai Jūs skiriate 1,2 % gyventojų pajamų mokesčių sumos. Šios lėšos leidžia modernizuoti ugdymo įstaigą, kurti jaukią ugdymosi aplinką.  Patogiausia deklaraciją pildyti internetu. Prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos sukurtos deklaravimo sistemos. https://deklaravimas.vmi.lt/lt/ 2. Elektroninio deklaravimo sistemoje užpildykite formą FR0512. 3.  Pildant formą reikia nurodyti lopšelio-darželio „Kodėlčius“ kodą […]

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295