Moliūgo šventė

Gražią penktadienio dieną ( 10-29) ,,Pykšt“ ir ,,Pokšt“ grupės vaikučiai  kieme  sutiko Dėdę Rudenėlį, kuriam padėjo surasti lapuose ir už medžių pasislėpusias daržoves, surinkti į krepšį išbirusias bulves, lapais aprengti medžius, kartu pašokti ,,Lapų šokį“. Rudenėlio taku vaikučiai  nukeliavo pas Moliūgėlį, kuris padovanojo pilną krepšį obuolių. Netrūko džiaugsmo ir juoko. Buvo smagu ir mažiems, ir dideliems.

 

Naujienos

 Visas šeimas ir darželio darbuotojus kviečiame dalyvauti savo rankomis pagamintų Kalėdinių žaisliukų parodoje  „PAPUOŠKIME  KALĖDAS“. Sukurtus žaisliukus atneškite grupės mokytojai iki gruodžio 10 dienos.   Linkime linksmo ir kūrybingo darbo!

Lektorės direktorės pavaduotoja Lina ir mokytoja – metodininkė Milana darželyje mokytojoms pradėjo vesti  seminarų ciklą -„Inovatyvus ikimokyklinis ugdymas“. Lapkričio 23 d. vyko pirmas seminaras – „Inžinerija ikimokyklinukams“ ir “Pedagogo vaidmuo“. Mokytojų dar laukia 7 seminarai, kurių metu jie susipažins su gamtamoksliniu ugdymu, programavimu, muzika ir kalba, kūrybiškumu ir dar daugeliu dalykų, skirtų ikimokykliniam ugdymui.  

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295