STEAM kupolas „Kodėlčiuje“

Nuo pirmos rugsėjo dienos l.-d.„Kodėlčius“ veikia nauja ugdymo erdvė kieme STEAM kupolas. Vaikai čia randa daugybę priemonių ir užduočių iš gamtos, technologijų, inžinerijos pradmenų, meno ir matematikos. Jie gali eksperimentuoti, tyrinėti, analizuoti skirtingų dalykų kontekste.

Gera žinia atėjo iš Nacionalinės švietimo agentūros – 2 pedagogės: mokytoja Milana Beišienė ir direktorės pavaduotoja Lina Nevardauskienė laimėjo respublikinę atranką projekte „Inovacijos vaikų darželyje“. Jų žinios praturtins ugdymo procesą l.-d. „Kodėlčius“.

Naujienos

Rugsėjo 16-22 d. – Europos Judumo savaitė. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir l.-d. „Kodėlčius“. Vaikučiai keliavo į „Kartų“ parką kur bėgiojo, mankštinosi, atliko įvairias estafetes.

Rugsėjo 16 d. Tauragės lopšelio-darželio ,,Kodėlčius“ mokytojos dalyvavo seminare ,,STEAM IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS IKIMOKYKLINĖJE ĮSTAIGOJE“ Jo metu pedagogės ne tik susipažino su STEAM ugdymo teoriniais aspektais, bet ir pačios atliko įvairiausias užduotis: statė aukščiausią bokštą iš pagaliukų ir segtukų, gamino katapultą, kūrė robotą, kuris ne tik judėjo, bet ir piešė. Seminaro metu gautos žinios pagyvins […]

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295