Tarptautinė Tolerancijos diena

Šiandien, lapkričio 16 dieną, darželyje paminėjome tarptautinę Tolerancijos dieną. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Miestas!

Pavaduotoja Lina ir meninio ugdymo mokytoja Daiva apsilankė 5-mečių grupėse ir diskutavo su vaikučiais ką reiškia žodis – Tolerancija, žiūrėjo edukacinį filmuką apie Patyčias, šoko Draugystės šokį. Mažesni vaikučiai grupėse piešė, karpė, klijavo ir konstravo  Tolerancijos miestus.

Pasidžiaukite „kodėlčiukų“ sukurtais Tolerancijos miestais!

Naujienos

 Visas šeimas ir darželio darbuotojus kviečiame dalyvauti savo rankomis pagamintų Kalėdinių žaisliukų parodoje  „PAPUOŠKIME  KALĖDAS“. Sukurtus žaisliukus atneškite grupės mokytojai iki gruodžio 10 dienos.   Linkime linksmo ir kūrybingo darbo!

Lektorės direktorės pavaduotoja Lina ir mokytoja – metodininkė Milana darželyje mokytojoms pradėjo vesti  seminarų ciklą -„Inovatyvus ikimokyklinis ugdymas“. Lapkričio 23 d. vyko pirmas seminaras – „Inžinerija ikimokyklinukams“ ir “Pedagogo vaidmuo“. Mokytojų dar laukia 7 seminarai, kurių metu jie susipažins su gamtamoksliniu ugdymu, programavimu, muzika ir kalba, kūrybiškumu ir dar daugeliu dalykų, skirtų ikimokykliniam ugdymui.  

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295