„TAŠKUOTAS GIMTADIENIS“. Penktadienis – LINKSMADIENIS

Penktadienis (gegužės 17 d.) – paskutinė l.-d. „Kodėlčius“ 10-ojo gimtadienio diena, kuri buvo skirta linksmybėms. Džiaugiamės, kad aktyviai dalyvavo visa darželio bendruomenė. Pasveikinti atvyko svečiai iš Tauragės rajono savivaldybės: meras D. Kaminskas, mero pavaduotoja V. Eičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė L.Oželytė bei atstovai iš kitų ugdymo įstaigų. Šventės metu iškilmingai išlydėjome 100 vaikų į mokyklą: būsimus priešmokyklinukus ir būsimus pirmokus. Visus linksmino vaikų dainavimo studija „Svirplys“. Dėkojame Žalgirių gimnazijai už „paskolintą“ sporto salę renginiui. Ačiū visiems!

Naujienos

Spalio 4 d. „kodėlčiukai“ dalyvavo naujųjų požeminių konteinerių atidarymo šventėje, kurią organizavo Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras (TRATC).

Atsižvelgiant į Tauragės rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus 2019 metų veiklos programą, mūsų mokykloje tliekamas emocinės aplinkos tyrimas. Tyrimas atliekamas kartu su PPT darbuotojais internetinėje erdvėje. Prašome aktyviai dalyvauti apklausoje. Nuorodos bus aktyvios iki spalio 15 dienos. https://apklausa.lt/f/emocinis-saugumas-taurages-lopselyje-darzelyje-kodelcius-tevu-poziuriu-1geprfq/answers/new.fullpage

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295