„TAŠKUOTAS GIMTADIENIS“. Penktadienis – LINKSMADIENIS

Penktadienis (gegužės 17 d.) – paskutinė l.-d. „Kodėlčius“ 10-ojo gimtadienio diena, kuri buvo skirta linksmybėms. Džiaugiamės, kad aktyviai dalyvavo visa darželio bendruomenė. Pasveikinti atvyko svečiai iš Tauragės rajono savivaldybės: meras D. Kaminskas, mero pavaduotoja V. Eičienė, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė L.Oželytė bei atstovai iš kitų ugdymo įstaigų. Šventės metu iškilmingai išlydėjome 100 vaikų į mokyklą: būsimus priešmokyklinukus ir būsimus pirmokus. Visus linksmino vaikų dainavimo studija „Svirplys“. Dėkojame Žalgirių gimnazijai už „paskolintą“ sporto salę renginiui. Ačiū visiems!

Naujienos

Mūsų darželis jau šeštus metus iš eilės dalyvauja sveikatingumo projektų rengime ir jų įsisavinimuose. Projektų veikla padeda vaikų sveikatingumui, judrumui, aktyvumui ir žingeidumui. Šių metų kryptis – natūralios prevencinės priemonės. Todėl šiemet nusprendėme vaikučiams sukurti „Vaistažolių laboratoriją“. Pirmojo projekto vykdymo etapo metu „kodėlčiukai“ pasėjo sėklas į piramidę. Lauksime pirmųjų daigelių!  

Vilniuje buvo organizuotas Atvirų techninių kūrybinių dirbtuvių projektas „Magiškoji STEAM laboratorija“. Tauragės l.-d. „Kodėlčius“ vaikai ir mokytojos aktyviai įsijungė į šį projektą. Ir štai šiandien gauta padėka už įdomias ir inovatyvias idėjas! Apie tai rašo „Švietimo naujienos“. Ačiū pedagogėms Milanai Beišienei, Rasai Damulytei ir Daivai Neverovienei!

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295