„Žiemos olimpiada 2021“

Saulėtą vasario 22 d. rytą l.- d. „Kodėlčius“ vyko „Žiemos olimpiada 2021“. Šventės pradžioje kūno kultūros mokytojas Aurimas su vaikučiais, skambant himnui,  įnešė Lietuvos vėliavą. Linksmai nusiteikę „kodėlčiukai“ varžėsi estafetėse: žaidė ledo ritulį, vežė draugus rogutėse, mėtė į taikinius, pylė sniego kalnus… Pertraukėlių metų vaišinosi šilta arbata. Darželio direktorė Lina džiaugėsi švente ir gyrė vaikučius už aktyvumą, o treneris Aurimas visus apdovanojo olimpiniais medaliais.

 

Naujienos

Savaitinė ugdomoji veikla „Boružėlių“ gr. „Būsiu sveikas ir stiprus“. Mokytojos Milana ir Donata supažindino vaikučius su bakterijomis, kalbėjo apie dantukų priežiūrą ir sveiką mitybą.

„Pagrandukų“ grupėje apsilankė Kimochis  katė su jausmu – smalsus. Linksmų žaidimų metu ji  mokė vaikučius įvardinti šį jausmą veido išraiška, kūno kalba, piešiniais. Katė parengė užduotėlių ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. Su Kimochis  personažu vaikai linksmai keliavo po jausmų pasaulį ( užsiėmimus vedė psichologė J.Žemaitienė ).      

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295