Konferencija „Kaip tapti olimpiečiu?“

Jau eilę metų mūsų darželis dalyvauja respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Ikimokyklinukų žiemos olimpiada 2024“, kurią organizuoja Kauno l.- d. „Spragtukas“. Projekto metu reikėjo įvykdyti organizatorių pasiūlytas veiklas STEAM metodu. Vasario 27 d. Lietuvos sporto muziejuje Kaune vyko veiklos apibendrinimas – konferencija, kurioje dalyvavo direktoriaus pavaduotoja L.Nevardauskienė ir mokytoja G.Klymantienė.  Konferencijai reikėjo padaryti namų darbus – sukurti olimpinio miestelio aplinką iš 5 STEAM raidžių, foto įkelti į Facebook grupę ir atsivežti  foto-dėlionę PUZZLE iš įvykdytos žiemos sporto šakos. Renginio pabaigoje vyko balsavimas dėl sukurtos STEAM aplinkos. Daugiausiai balsų, I vietą,  laimėjo mūsų darželio foto  ir gavo apdovanojimą – A.Landsbergienės knygą „Augame kartu. Žiema“. O atsivežtas PUZZLE dėliones dovanojome vieni kitiems. Po konferencijos apžiūrėjome Lietuvos sporto muziejų, kuriame gausu įvairiausių apdovanojimų, vyksta edukacijos vaikams. Todėl sutarėme su muziejaus darbuotojais vasarą apsilankyti su vaikais.

 

 

Naujienos

Balandžio 18 d. „Saulučių“ gr. vaikučiai vyko į Jurbarką, kur vyko  šalies ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Nykštuko žaidynės 2024“. Šio renginio tikslas – parodyti šalies bendruomenėms, kad sveikatos stiprinimas yra neatsiejama visų – mažų ir didelių piliečių gyvenimo dalis. Padariusi mankštą, gerai nusiteikusi, 10 vaikų komanda buvo pakviesta į nuotaikingą, spalvingą, žaismingą estafečių fiestą. […]

Mokytoja Vilma pakvietė vaikučius į skylučių tyrinėjimo pasaulį. Vaikai kūrė pavasario puokštes, žaidė lietų, sėmė  kiaurasamčiais, gaudė kamuoliukus ir jais maitino ryklį. Vėliau visi sėdo prie stalų žaisti stalo žaidimų. O kiek juose skylučių!

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. +370 446) 57710
Įmonės kodas: 302430295