Projektas „Pasidalinkime draugyste“

Šiandien, balandžio 24 d., „Kodėlčiaus“ ir „Žvaigždutės“ vaikučiai vykdė ilgalaikį projektą „Pasidalinkime draugyste“, kurį organizavo Tauragės l.- d. „Ąžuoliukas“ komanda. Projekto tikslas – sodinti įstaigose medelius, stiprinti bendradarbiavimą tarp darželių. Todėl  „kodėlčiaus“ vaikučiai keliavo į „Žvaigždutės“ darželį ir pasodino savo medelį, o „Žvaigždutės“ vaikučiai atvyko pas mus su savo medeliu. Dabar mūsų sodelyje augs „Žvaigždutės“ medelis, o pas juos – mūsų . Pasodinę medelius, padainavę daineles, abiejų darželių vaikučiai išsiskirstė pasižadėję rūpintis pasodintais medeliais.

 

 

 

Naujienos

Vaikučiai gamino dirbtinį sniegą iš krakmolo ir skutimosi putų, susipažino su natūralaus ir dirbtinio sniego panašumais ir skirtumais, piešė piešinius ant sniego.

Gruodžio 6 d. l. – d. „Kodėlčius“ pedagogų komanda dalyvavo respublikinėje metodinėje – praktinėje konferencijoje „Pažink. Atrask. Patirk. – II“, kurią organizavo Tauragės VRCM „Pušelė“.  Mūsų darželio mokytoja – metodininkė Ramunė Bodrenkovienė skaitė pranešimą „Popieriaus ir virvės dialogas“. Konferencijoje pedagogės dalijosi savo darbo patirtimi, dalyvavo Meistriškumo pamokose. VRCM  „Pušelė“ visada nustebina įstaigos papuošimais, šiltu bendravimu. […]

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295