Užgavėnės darželyje

Vasario 13 d. darželio kiemelyje šventėme Užgavėnes. Nuo seno ši šventė  švenčiama linksmai ir triukšmingai. Todėl ir pas mus šurmuliavo didelis būrys persirengėlių, buvo žaidžiami liaudies žaidimai, deginamas STEAM laužas į kurį Velniukas pylė velnio lašus, vyko Lašininio ir Kanapinio varžytuvės. Pasilinksminę, patriukšmavę  ir išvarę žiemą iš kiemo, vaikai ėjo į grupes valgyti blynų, nes sakoma, jei per Užgavėnes gerai pavalgysi, per visus metus būsi sotus, riebus ir stiprus.

 

Naujienos

Balandžio 18 d. „Saulučių“ gr. vaikučiai vyko į Jurbarką, kur vyko  šalies ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Nykštuko žaidynės 2024“. Šio renginio tikslas – parodyti šalies bendruomenėms, kad sveikatos stiprinimas yra neatsiejama visų – mažų ir didelių piliečių gyvenimo dalis. Padariusi mankštą, gerai nusiteikusi, 10 vaikų komanda buvo pakviesta į nuotaikingą, spalvingą, žaismingą estafečių fiestą. […]

Mokytoja Vilma pakvietė vaikučius į skylučių tyrinėjimo pasaulį. Vaikai kūrė pavasario puokštes, žaidė lietų, sėmė  kiaurasamčiais, gaudė kamuoliukus ir jais maitino ryklį. Vėliau visi sėdo prie stalų žaisti stalo žaidimų. O kiek juose skylučių!

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. +370 446) 57710
Įmonės kodas: 302430295