Vaikų orientacinės varžybos „IEŠKOK, SURASK, DŽIAUKIS“

Gegužės 19 d. l.-d. „Kodėlčius“ vyko Tauragės rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų orientacinės varžybos „IEŠKOK, SURASK, DŽIAUKIS“. Į varžybas susirinko l.- d. „Ąžuoliukas“, „Žvaigždutė“, VRCM „Pušelė“ ir „Kodėlčius“ komandos. Vaikams buvo duotos užduotys surasti LOBĮ – dėlionę iš 8 dalių. Lobis buvo paslėptas Kartų parke. Visos komandos, sėkmingai įveikusios užduotis, sugrįžo į „Kodėlčiaus“ stadioną. Pasidaliję įspūdžiais, pailsėję, apdovanoti padėkomis  varžybų dalyviai išsiskirstė į savo darželius.

Naujienos

Vaikučiai gamino dirbtinį sniegą iš krakmolo ir skutimosi putų, susipažino su natūralaus ir dirbtinio sniego panašumais ir skirtumais, piešė piešinius ant sniego.

Gruodžio 6 d. l. – d. „Kodėlčius“ pedagogų komanda dalyvavo respublikinėje metodinėje – praktinėje konferencijoje „Pažink. Atrask. Patirk. – II“, kurią organizavo Tauragės VRCM „Pušelė“.  Mūsų darželio mokytoja – metodininkė Ramunė Bodrenkovienė skaitė pranešimą „Popieriaus ir virvės dialogas“. Konferencijoje pedagogės dalijosi savo darbo patirtimi, dalyvavo Meistriškumo pamokose. VRCM  „Pušelė“ visada nustebina įstaigos papuošimais, šiltu bendravimu. […]

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295