Vaikų orientacinės varžybos „IEŠKOK, SURASK, DŽIAUKIS“

Gegužės 19 d. l.-d. „Kodėlčius“ vyko Tauragės rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų orientacinės varžybos „IEŠKOK, SURASK, DŽIAUKIS“. Į varžybas susirinko l.- d. „Ąžuoliukas“, „Žvaigždutė“, VRCM „Pušelė“ ir „Kodėlčius“ komandos. Vaikams buvo duotos užduotys surasti LOBĮ – dėlionę iš 8 dalių. Lobis buvo paslėptas Kartų parke. Visos komandos, sėkmingai įveikusios užduotis, sugrįžo į „Kodėlčiaus“ stadioną. Pasidaliję įspūdžiais, pailsėję, apdovanoti padėkomis  varžybų dalyviai išsiskirstė į savo darželius.

Naujienos

Kovo 25 dieną Lietuvoje minima Gandro šventė.  Šią dieną paminėjo ir mūsų darželio ankstyvojo amžiaus grupių ( 4, 7, 1, 13 gr.) vaikučiai. Salėje nuotaikingai skambėjo dainelės apie pavasarį, lietutį, varliukus.  Atskridę gandrai su vaikučiais – „varliukais“  šoko Gandro šokį.  

Kovo 15 d. Tauragės kultūros centre vyko Respublikinė ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinė praktinė konferencija „Geroji patirtis įgyvendinant metodinę priemonę „Žaismė ir atradimai“. Konferencijos tikslas buvo sudaryti sąlygas mokytojams dalintis inovatyviomis idėjomis, veiklomis, įgyvendinant metodinę priemonę „Žaismė ir atradimai“. Renginyje dalyvavo pranešėjai iš Kauno, Šilutės, Šilalės, Ukmergės, Kelmės, Radviliškio, Gargždų, Šakių, Šiaulių, Jurbarko, Tauragės. Atvyko nemažas […]

TAURAGĖS LOPŠELIS-DARŽELIS
„KODĖLČIUS“
Adresas: Moksleivių alėja 12,
LT – 72288
Tauragė
El. paštas  darzeliskodelcius@gmail.com
Tel./faks. (8  446) 57710
Įmonės kodas: 302430295